Piła tarczowa do drewna twardego 250 x 2.7 / 1.8 x 30 x 20+4 PILANA węglik widia noże mokre suche WIELOPIŁ 5394.1 WZ EFFECTIVE

Produkt nowy

Piła tarczowa 250 mm do cięcia wzdłużnego wszystkich typów drewna litego suchego i mokrego, a w szczególności do drewna twardego. Tarcza widiowa (z węglikiem spiekanym) do wielopił uzyskuje mniejszy rzaz, przez co zwiększa się dokładność cięcia.

Wymiary [mm]:

    średnica: 250
    szerokość zęba: 2,7
    grubość tarczy: 1,8
    średnica otworu: 30
    ilość zębów: 20+4

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 18 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 18 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 18.00 zł.


273.48 zł brutto

Patametry

Średnica 250mm
Szerokość zęba 2,7mm
Grubość piły 1,8 mm
Średnica otworu 30 mm
Ilość zębów 20+4z
Kąt natarcia 20°
Węglik spiekany Tak
Kształt zęba WZ zęby naprzemianskośne

Więcej szczegółów

Specyfikacja
» piły o zmniejszonej szerokości zębów i grubości korpusu, do cięcia wzdłużnego wszystkich typów drewna, zwłaszcza drewna twardego. Zmniejszenie rzazu pozwala na uzyskanie oszczędności energii i zwiększenie wydajności cięcia.
» geometria zęba typu WZ zapewnia płynne, stabilne cięcie o najwyższej jakości powierzchni cięcia, piła zalecana do cięcia drewna o wyższej twardości
» zastosowanie: do wielopił

Piła, którą chcesz kupić ma niepasujący otwór? Skontaktuj się z nami (możliwe, że posiadamy piłę z takim otworem jaki potrzebujesz) bądź kup odpowiedni pierścień redukcyjny. Kliknij w poniższe zdjęcie, aby przejść do kategorii "Pierścienie redukcyjne".