Piła tarczowa do drewna twardego 350 x 3.5 / 2.5 x 30 x 24+6 PILANA węglik widia noże mokre suche WIELOPIŁ 5394.1 WZ EFFECTIVE

Produkt nowy

Piła tarczowa 350 mm do cięcia wzdłużnego wszystkich typów drewna litego suchego i mokrego, a w szczególności do drewna twardego. Tarcza widiowa (z węglikiem spiekanym) do wielopił uzyskuje mniejszy rzaz, przez co zwiększa się dokładność cięcia.

Wymiary [mm]:

    średnica: 350
    szerokość zęba: 3,5
    grubość tarczy: 2,5
    średnica otworu: 30
    ilość zębów: 24+6

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 29 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 29.00 zł.


448.24 zł brutto

Patametry

Średnica 350mm
Szerokość zęba 3,5mm
Grubość piły 2,5 mm
Średnica otworu 30 mm
Ilość zębów 24+6z
Kąt natarcia 20°
Węglik spiekany Tak
Kształt zęba WZ zęby naprzemianskośne

Więcej szczegółów

Specyfikacja
» piły o zmniejszonej szerokości zębów i grubości korpusu, do cięcia wzdłużnego wszystkich typów drewna, zwłaszcza drewna twardego. Zmniejszenie rzazu pozwala na uzyskanie oszczędności energii i zwiększenie wydajności cięcia.
» geometria zęba typu WZ zapewnia płynne, stabilne cięcie o najwyższej jakości powierzchni cięcia, piła zalecana do cięcia drewna o wyższej twardości
» zastosowanie: do wielopił

Piła, którą chcesz kupić ma niepasujący otwór? Skontaktuj się z nami (możliwe, że posiadamy piłę z takim otworem jaki potrzebujesz) bądź kup odpowiedni pierścień redukcyjny. Kliknij w poniższe zdjęcie, aby przejść do kategorii "Pierścienie redukcyjne".